گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ۱۴۰۰

طی مراسمی ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر از زحمات نیروهای خدماتی و کارگران فعال در شرکت شیرین دارو تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شیرین دارو محمدعلی ریگی زاده ، “عبدالرزاق محمود آبادی “سرپرست شرکت شیرین دارو ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با تأکید براینکه همه افراد در جامعه که به یک نوع کار مشغولند کارگر محسوب می شوند و چرخانندگان چرخ صنعت و تولید و صادرات هستند گفت: کارگران امروز پرچمدار عرصه تولید هستند و هرکس امروز احساس مسئولیت می کند باید از آنان حمایت کند.
محمود آبادی نقش و جایگاه کارگران را فراموش نشدنی دانست و به جایگاه والای کارگران در اسلام اشاره کرد افزود: ارزش کارگران آنچنان بالا است که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله دست کارگری که از شدت کار زبر و خشن شده بود را بوسید و فرمود این دستی است که آتش به آن نمی‌رسد.

وی با اشاره به اینکه حمایت از جامعه کارگری و ارائه خدمات به این قشر زحمتکش در اولویت برنامه های او در شرکت شیرین دارو قرار دارد گفت: کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند و ما باید این جهاد گران بزرگ عرصه خدمت را یاری کنیم .

گفتنی است، در این دیدار صمیمی سرپرست شرکت شیرین دارو “محمود آبادی” از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات کارگران قرار گرفتند و در پایان این مراسم با اهدای  لوح تقدیر و هدایایی از کارگران نمونه شاغل در شرکت شیرین دارو تجلیل بعمل آمد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت شیرین دارو (سهامی عام) می باشد

طراحی و اجرای وبسایت توسط شیراز وب آنلاین انجام شده است