گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر ۱۴۰۰

طی مراسمی ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر از زحمات نیروهای خدماتی و کارگران فعال در شرکت شیرین دارو تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شیرین دارو محمدعلی ریگی زاده ، “عبدالرزاق محمود آبادی “سرپرست شرکت شیرین دارو ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با تأکید براینکه همه افراد در جامعه که به یک نوع کار مشغولند کارگر محسوب می شوند و چرخانندگان چرخ صنعت و تولید و صادرات هستند گفت: کارگران امروز پرچمدار عرصه تولید هستند و هرکس امروز احساس مسئولیت می کند باید از آنان حمایت کند.
محمود آبادی نقش و جایگاه کارگران را فراموش نشدنی دانست و به جایگاه والای کارگران در اسلام اشاره کرد افزود: ارزش کارگران آنچنان بالا است که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله دست کارگری که از شدت کار زبر و خشن شده بود را بوسید و فرمود این دستی است که آتش به آن نمی‌رسد.

وی با اشاره به اینکه حمایت از جامعه کارگری و ارائه خدمات به این قشر زحمتکش در اولویت برنامه های او در شرکت شیرین دارو قرار دارد گفت: کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند و ما باید این جهاد گران بزرگ عرصه خدمت را یاری کنیم .

گفتنی است، در این دیدار صمیمی سرپرست شرکت شیرین دارو “محمود آبادی” از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات کارگران قرار گرفتند و در پایان این مراسم با اهدای  لوح تقدیر و هدایایی از کارگران نمونه شاغل در شرکت شیرین دارو تجلیل بعمل آمد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت شیرین دارو (سهامی عام) می باشد

طراحی و اجرای وبسایت توسط شیراز وب آنلاین انجام شده است